top of page

החלום להאכיל אנשים בצ'יזבורגרים מופלאים

הנסיעות המרובות שלנו לארצות הברית (העיסקיות והפרטיות) היו מאז ומתמיד פאן גדול! לא רק בגלל שזו טיסה, וארץ חדשה, וחופשה ושופינג. אלא הרבה בגלל האוכל, ועוד בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. 
אחד המאכלים שהכי מאפיינים את ארצות הברית הוא הצ'יזבורגר האמריקאי הקלאסי. שמופיע, נמכר ונאכל בכל אירוע או הזדמנות אפשרית, כמעט בכל מקום שתדקרו על מפת המדינה רחבת הידיים.

 

אי פעם שאלתם את עצמכם האם זה אפשרי לטעום את כל המגוון האינסופי הזה? 


אז אנחנו ניסינו, ואחרי כמעט חודשיים של טעימות חווייתיות, עשירות ומשאירות חותם... 
הבנו שפשוט אין תחליף למנה הקלאסית הזאת שנעשית בהקפדה רבה עם כללים מאוד ברורים ונוקשים! המשלבים טעם, טקסטורות ואיזונים מדוייקים בין המרכיבים בכדי להפיק את הביס המושלם הזה שמביא איתו את הטעם הנשגב.


ואם היינו שואלים אתכם - הייתם רוצים לקבל את ההזדמנות לטעום את כל ההמבורגרים השווים שיש לארצות הברית להציע לכם?


לאחר כל מסעותינו הקולינריים (וגם הלא) בארצות הברית (ברור שהיה גם שופינג בין לבין, טיפוס על גורדי שחקים וצילומים עם חולצת I LOVE NYC על רקע הטיים סקוואר) חזרנו ארצה ומיד התגעגענו לאותו טעם ממכר. בעבר נהגנו לכנות אותו בתור הטעם השישי – טעם החופש. חשבנו שהטעם הזה הוא שילוב של מנה טובה עם התחושה הכיפית שממלאת אותנו כשאנחנו בחופשה. אבל הבנו מהר מאוד שגם בחופשה באילת או בכל מקום אחר, לא הצלחנו למצוא את הטעם הנחשק.


התחלנו בעבודה הקשה כדי להבין איך ליצור את אותם הטעמים שנחרטו לנו עמוק בזכרון, אך המלאכה הייתה קשה ביותר וכללה מאות ניסויים, שעות של קריאת חומר מקצועי וצפייה בתכנים על תרבות הקולינריה האמריקאית. התהליך לקח לנו כמה שנים!! אך בסופו של דבר פיצחנו את הנוסחה וייצרנו מנה אחת, מ-ו-ש-ל-מ-ת !!

שמרכזת בתוכה את כל הטעמים הכי טובים של מנות הצ'יזבורגר האמריקאי הקלאסי. מנה שבביס אחד תטיס אתכם אלפי קילומטרים מערבה דרך  כל 50 המדינות, ותשקף לכם את מאות השעות שהושקעו בשביל להביא את החוויה האמריקאית ולהפוך אותה לחוויה מקומית, ישר אליכם.
הפכנו להיות אדוני המלאכה בתחומינו, והיום אנחנו גאים להיות הראשונים והיחידים בישראל שמוכרים את הסמאשבורגר  (צ'יזבורגר בעל קציצה דקה) האמריקאי הכי טעים שתטעמו!

מהיכן הגיע השם "סימפל"?

הציז'בורגרים הטעימים שלנו מגיעים בברירת המחדל שלהם עם מספר מרכיבים מינימלי שנבחרו והותאמו בקפידה לשאר טעמי המנה. כגון: גבינת הצ'דר, מלפפון חמוץ, פרוסות בצל דקיקות ורוטב הסימפל הממכר שרקחנו. ככה שלכל מרכיב וטעמיו תפקיד חשוב בכוח. אנחנו מאמינים שציז'בורגר אמיתי ומשובח לא צריך להיות גדול, מפלצתי ועמוס בטופינגס. אלא כזה שניתן להרגיש בו כל שכבה ושכבה של טעם שמשתלבות בצורה מושלמת אחת עם השניה. פשוט - "סימפל". ניתן להחזיק אותו עם חמש אצבעות או במילים אחרות, מאפשר יד נוספת חופשיה להחזיק כוס שתיה, לנשנש צ'יפס או להחזיק טלפון ולצלם תמונה שווה לחברים באינסטגרם!

יש לכם שאלות נוספות אלינו? שלחו לנו הודעה ונשמח לענות!

 

מחכים לכם לחוויה אמריקאית ממכרת!


bottom of page